$190.76
$236.30
Compare Price
You save
$45.54
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 170725
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 170725 Gasket V Style Frypot Lid
Item:
#1149295
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 170725 |
| Manufacturer Part # | 170725 |
| Height | 0.9" |
| Width | 18.85" |
| Depth | 23.45" |
| Weight | 2.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 170725 Gasket V Style Frypot Lid
$190.76
$236.30
You save
$45.54
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 170725 Gasket V Style Frypot Lid

