$70.02
$82.40
Compare Price
You save
$12.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 17333
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 17333 Disconnect Rinse Hose Female
Item:
#1136946
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 17333 |
| Manufacturer Part # | 17333 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 17333 Disconnect Rinse Hose Female
$70.02
$82.40
You save
$12.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 17333 Rinse Hose Female Disconnect 3/8" Fpt, Henny Penny Fryer Fs-100
