Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 17407
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 17407 1/2" Male Elbow
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 17407 |
| Manufacturer Part # | 17407 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 17407 Male 90 Degree Elbow 1/2" Mpt In/out, Henny Penny Fryer Cfa-500 Cfa-600 Computron 8000 Oe-100, Oe-301 Oe-302 Oe-303 Oe-30x Ofe-290 Ofe-291 Ofe-321, Ofe-322 Ofe-323 Ofg-321 Ofg-322 Ofg-323 Ofg-390, Ofg-391 Og-301 Og-302 Og-303 Og-30x Pfe-500 Pfe-561, Pfe-580kfc Pfe-581 Pfe-590 Pfe-591 Pfe-592 Pfe-600, Pfg-500 Pfg-561 Pfg-600 Pfg-680kfc Pfg-690 Pfg-691
