$357.05
$420.20
Compare Price
You save
$63.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 175915-003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 175915-003 Limit High (430f)
Item:
#1152002
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 175915-003 |
| Manufacturer Part # | 175915-003 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 175915-003 Limit High (430f)
$357.05
$420.20
You save
$63.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 175915-003 Limit High (430f)
