$49.03
$57.70
Compare Price
You save
$8.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 17629 (OEM)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 17629 (OEM) Caster 3 In. Swivel W/brake
Item:
#1147587
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 17629 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 17629 (OEM) |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 17629 (OEM) Caster 3 In. Swivel W/brake
$49.03
$57.70
You save
$8.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 17629 (OEM) Caster 3 In. Swivel W/brake
