$190.42
$224.10
Compare Price
You save
$33.68
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 181867
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 181867 Split Dual Hl Tc Svc Pack
Item:
#1485192
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 181867 |
| Manufacturer Part # | 181867 |
| Height | 0.65" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 181867 Split Dual Hl Tc Svc Pack
$190.42
$224.10
You save
$33.68
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 181867 Split Dual Hl Tc Svc Pack
