Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 18233-6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 18233-6 Heating Element Cmpl 480v 3750
Item:
#1485194
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 18233-6 |
| Manufacturer Part # | 18233-6 |
| Height | 1.5" |
| Width | 13.55" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 18233-6 Heating Element Cmpl 480v 3750
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 18233-6 Heating Element Cmpl 480v 3750