$58.63
$69.00
Compare Price
You save
$10.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 183138
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 183138 Service Pack 8 Head Lid St So
Item:
#1485198
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 183138 |
| Manufacturer Part # | 183138 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 183138 Service Pack 8 Head Lid St So
$58.63
$69.00
You save
$10.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 183138 Service Pack 8 Head Lid St So
