$10.12
$11.90
Compare Price
You save
$1.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 18720
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 18720 Clamp Rear For High Limi T Hp
Item:
#1147084
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 18720 |
| Manufacturer Part # | 18720 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 18720 Clamp Rear For High Limi T Hp
$10.12
$11.90
You save
$1.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 18720 Clamp Rear For High Limi T Hp
