Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 19502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 19502 Handle Fryer Basket
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 19502 |
| Manufacturer Part # | 19502 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 19502 Fryer Basket Handle, Henny Penny Fryer Cfa-500 Cfa-600 Mp-944 Pfe-500, Pfe-561 Pfe-600 Pfg-500 Pfg-561 Pfg-600

