$136.64
$160.80
Compare Price
You save
$24.16
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 21335
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 21335 Plug 250v/nema 15 50p/angle
Item:
#1485429
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 21335 |
| Manufacturer Part # | 21335 |
| Height | 3.4" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 21335 Plug 250v/nema 15 50p/angle
$136.64
$160.80
You save
$24.16
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 21335 Plug 250v/nema 15 50p/angle
