$254.02
$265.20
Compare Price
You save
$11.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 21355
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 21355 Drain Valve W/extension
Item:
#1485209
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 21355 |
| Manufacturer Part # | 21355 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 3.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 21355 Drain Valve W/extension
$254.02
$265.20
You save
$11.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 21355 Drain Valve W/extension
