$471.34
$554.70
Compare Price
You save
$83.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 24702
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 24702 Drain Pan For 500 New St Yle
Item:
#1570830
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 24702 |
| Manufacturer Part # | 24702 |
| Height | 14" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 24702 Drain Pan For 500 New St Yle
$471.34
$554.70
You save
$83.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 24702 Drain Pan For 500 New St Yle