$174.36
$205.20
Compare Price
You save
$30.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 24905
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 24905 Harness 208 240v/50/60/3 Cfa 8g S
Item:
#1485536
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 24905 |
| Manufacturer Part # | 24905 |
| Height | 2" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 24905 Harness 208 240v/50/60/3 Cfa 8g S
$174.36
$205.20
You save
$30.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 24905 Harness 208 240v/50/60/3 Cfa 8g S