$30.15
$47.20
Compare Price
You save
$17.05
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 25793
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 25793 Gasket Door 21 3/4" X 23 3/4"
Item:
#1134921
Technical details
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 25793 |
| Manufacturer Part # | 25793 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Henny Penny 25793 Gasket Door 21 3/4" X 23 3/4"
$30.15
$47.20
You save
$17.05
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 25793 Door Gasket 21-3/4" X 23-3/4", Henny Penny Warmer Hc-903.
