Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 26533
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 26533 Caster 3" W/brk
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 26533 |
| Manufacturer Part # | 26533 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 26533 Stem Caster With Brake, Wheel 3" Dia X 7/8" Wide Black Plastic Load Height, 4" Stem Is Square With Rounded Corners, Henny Penny Hb-121 Hand Breader/sifter.

