Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 26906
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 26906 Power Cord 120v 20amp
Item:
#1485552
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 26906 |
| Manufacturer Part # | 26906 |
| Height | 3.15" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 13.65" |
| Weight | 2.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 26906 Power Cord 120v 20amp
