Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 26968-006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 26968-006 Hose Ahc 993
Item:
#1485556
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 26968-006 |
| Manufacturer Part # | 26968-006 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 26968-006 Hose Ahc 993
