Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 27033
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 27033 Rh Hinge 1/3 Size Door Assembly S
Item:
#1485558
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 27033 |
| Manufacturer Part # | 27033 |
| Height | 5" |
| Width | 26" |
| Depth | 33" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 27033 Rh Hinge 1/3 Size Door Assembly S
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 27033 Rh Hinge 1/3 Size Door Assembly S
