$30.34
$35.70
Compare Price
You save
$5.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 27071 (OEM)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 27071 (OEM) High Limit Temp Control
Item:
#1147930
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 27071 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 27071 (OEM) |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 27071 (OEM) High Limit Temp Control
$30.34
$35.70
You save
$5.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 27071 (OEM) High Limit Temp Control

