Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 27286RB
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 27286RB I O Board H.p. Ofe (ba 0908015 And Above)
Item:
#1179567
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 27286RB |
| Manufacturer Part # | 27286RB |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 27286RB I O Board H.p. Ofe (ba 0908015 And Above)
$666.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 27286RB I O Board H.p. Ofe (ba 0908015 And Above)

