$28.64
$33.70
Compare Price
You save
$5.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 27751
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 27751 Mtg Plate
Item:
#1485564
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 27751 |
| Manufacturer Part # | 27751 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 27751 Mtg Plate
$28.64
$33.70
You save
$5.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 27751 Mtg Plate