Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 27798-RK HEN
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 27798-RK HEN Repair Kit For Slide Rail Rh
Item:
#1145967
Technical details
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 27798-RK HEN |
| Manufacturer Part # | 27798-RK HEN |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Henny Penny 27798-RK HEN Repair Kit For Slide Rail Rh
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 27798-RK HEN Repair Kit For Slide Rail Rh
