$320.51
$377.20
Compare Price
You save
$56.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 27895
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 27895 Assembly Air Duct Upper 3.75
Item:
#1485565
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 27895 |
| Manufacturer Part # | 27895 |
| Height | 8" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 27895 Assembly Air Duct Upper 3.75
$320.51
$377.20
You save
$56.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 27895 Assembly Air Duct Upper 3.75
