Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 35248
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 35248 Slide Shroud Outer
Item:
#1485605
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 35248 |
| Manufacturer Part # | 35248 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 20.9" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 35248 Slide Shroud Outer
