$8.15
$9.60
Compare Price
You save
$1.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 36305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 36305 Washer Standpipe
Item:
#1485478
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 36305 |
| Manufacturer Part # | 36305 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 36305 Washer Standpipe
$8.15
$9.60
You save
$1.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 36305 Washer Standpipe
