Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 36561
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 36561 Brace Top Frame
Item:
#1485629
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 36561 |
| Manufacturer Part # | 36561 |
| Height | 1.4" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 21" |
| Weight | 6.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 36561 Brace Top Frame
