$58.15
$60.70
Compare Price
You save
$2.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 37397
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 37397 Sensor High Limit 500 Deg
Item:
#1485486
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 37397 |
| Manufacturer Part # | 37397 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 37397 Sensor High Limit 500 Deg
$58.15
$60.70
You save
$2.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 37397 Sensor High Limit 500 Deg
