$24.13
$25.20
Compare Price
You save
$1.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 38464
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 38464 Tube Assembly Valve To Burner
Item:
#1485642
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 38464 |
| Manufacturer Part # | 38464 |
| Height | 1.25" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 38464 Tube Assembly Valve To Burner
$24.13
$25.20
You save
$1.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 38464 Tube Assembly Valve To Burner