FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 40.00.274
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 40.00.274 Fan Motor
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 40.00.274 |
| Manufacturer Part # | 40.00.274 |
| Height | 12" |
| Width | 15" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 15.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 40.00.274 Fan Motor 100-240vac 50/60hz 450w, Rational Combi-steamer Oven Scc Self Cooking Center

