Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 40991
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 40991 Drive Disc Assembly
Item:
#1485498
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 40991 |
| Manufacturer Part # | 40991 |
| Height | 1.9" |
| Width | 15.7" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 4.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 40991 Drive Disc Assembly
