Free Shipping
Free Shipping
$809.21
$844.80
Compare Price
You save
$35.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 49264
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 49264 Assy Door Customer W/handle
Item:
#1485693
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 49264 |
| Manufacturer Part # | 49264 |
| Height | 11" |
| Width | 29" |
| Depth | 40" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 49264 Assy Door Customer W/handle
$809.21
$844.80
You save
$35.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 49264 Assy Door Customer W/handle