$101.46
$119.40
Compare Price
You save
$17.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 49895
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 49895 Weld Assembly Rh Cam Guide
Item:
#1485319
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 49895 |
| Manufacturer Part # | 49895 |
| Height | 2.4" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 49895 Weld Assembly Rh Cam Guide
$101.46
$119.40
You save
$17.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 49895 Weld Assembly Rh Cam Guide
