Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 50015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 50015 Dial 2 1/4 D Off 250 60
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 50015 |
| Manufacturer Part # | 50015 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 50015 Black T Stat Knob, [ 2-1/4" Dia ] [ Off-250-60] [mount .187] [flat Down], Henny Penny Warmer Hc-880., Roundup, Grill Series Hdc Sc, Warmer Series Hwd-(100 200)

