$173.49
$181.10
Compare Price
You save
$7.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 50865
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 50865 Assembly Basket Hanger
Item:
#1485705
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 50865 |
| Manufacturer Part # | 50865 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 50865 Assembly Basket Hanger
$173.49
$181.10
You save
$7.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 50865 Assembly Basket Hanger
