KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 51931
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 51931 Spreader Bar
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 51931 |
| Manufacturer Part # | 51931 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 51931 Spreader Bar Assembly, Stainless Steel. 12-5/16" X 1"., Two Mounting Points 10/32 Thread Size., , Fits Henny Penny Models, , Ode-323 Odg-323 Oe-100 Oea-321 Oea-322 Oea-323, Oea-324 Ofe-101 Ofe-321 Ofe-322 Ofe-323 Ofe-324, Ofg-321 Ofg-322 Ofg-323 Ofg-324 Oga-321 Oga-322, Oga-323 Oga-324
