$433.27
$509.90
Compare Price
You save
$76.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 52078
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 52078 Blower Kit 120v
Item:
#1148819
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 52078 |
| Manufacturer Part # | 52078 |
| Height | 6.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 6.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 52078 Blower Kit 120v
$433.27
$509.90
You save
$76.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 52078 Blower Kit 120v

