KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 54561
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 54561 Assy Speaker W/ Wire
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 54561 |
| Manufacturer Part # | 54561 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 54561 Speaker And Wire Assembly, Henny Penny Fryer Oea-341 Oea-342 Ofe-321 Ofe-322, Ofe-323 Ofe-341 Ofe-342 Ofg-321 Ofg-322 Ofg-323, Ofg-341 Ofg-342 Oga-341 Oga-342, Rotisserie Scr-3
