$30.51
$35.90
Compare Price
You save
$5.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 56825
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 56825 Strap Nylatron
Item:
#1149156
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 56825 |
| Manufacturer Part # | 56825 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 56825 Strap Nylatron
$30.51
$35.90
You save
$5.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 56825 Strap Nylatron

