Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 58607-004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 58607-004 Assembly View Glass Curv 5f
Item:
#1485847
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 58607-004 |
| Manufacturer Part # | 58607-004 |
| Height | 18" |
| Width | 45" |
| Depth | 76" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 58607-004 Assembly View Glass Curv 5f
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 58607-004 Assembly View Glass Curv 5f