$10.46
$12.30
Compare Price
You save
$1.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 59305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 59305 Label Lights W/o Prb
Item:
#1485787
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 59305 |
| Manufacturer Part # | 59305 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 59305 Label Lights W/o Prb
$10.46
$12.30
You save
$1.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 59305 Label Lights W/o Prb