$169.69
$199.70
Compare Price
You save
$30.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 60241 (OEM)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 60241 (OEM) Hi Limit
Item:
#1148806
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 60241 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 60241 (OEM) |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 60241 (OEM) Hi Limit
$169.69
$199.70
You save
$30.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 60241 (OEM) Hi Limit
