Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 60395-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 60395-02 Assy Burner Pilot 81 100 L
Item:
#1485802
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 60395-02 |
| Manufacturer Part # | 60395-02 |
| Height | 10.3" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 15.85" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 60395-02 Assy Burner Pilot 81 100 L
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 60395-02 Assy Burner Pilot 81 100 L