$53.75
$56.10
Compare Price
You save
$2.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 62206
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 62206 Assembly Tube Pump To Discon 590s
Item:
#1485926
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 62206 |
| Manufacturer Part # | 62206 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 62206 Assembly Tube Pump To Discon 590s
$53.75
$56.10
You save
$2.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 62206 Assembly Tube Pump To Discon 590s
