$526.97
$1,072.40
Compare Price
You save
$545.43
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 64058
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 64058 Basket 3 Layer
Item:
#1148994
Technical details
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 64058 |
| Manufacturer Part # | 64058 |
| Height | 12" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 25" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Henny Penny 64058 Basket 3 Layer
$526.97
$1,072.40
You save
$545.43
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 64058 Basket 3 Layer
