Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 64103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 64103 Thermotat
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 64103 |
| Manufacturer Part # | 64103 |
| Height | 1.88" |
| Width | 5" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 64103 T Stat Temp - 162 F Cap 19" Bulb 1/4" X 5 1/2" Nickel, Wire Leads 6" Black & Red W/ 1/4" Male Tab Term, Henny Penny Indicator Knob K-181 # 221584, Henny Penny, Warmer Hcw-3 (s/n 411 & Above) Hcw-5 (s/n 3241 & Above)., Cw-114 Cw-216.

