$94.07
$110.70
Compare Price
You save
$16.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 64127
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 64127 Air Heater Assembly 900w 120v
Item:
#1485961
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 64127 |
| Manufacturer Part # | 64127 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 64127 Air Heater Assembly 900w 120v
$94.07
$110.70
You save
$16.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 64127 Air Heater Assembly 900w 120v
