Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 65023RB
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 65023RB Board Main Comtrol Cdlt Timer
Item:
#1148455
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 65023RB |
| Manufacturer Part # | 65023RB |
| Height | 1.13" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 65023RB Board Main Comtrol Cdlt Timer
$607.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 65023RB Board Main Comtrol Cdlt Timer
