$230.70
$271.50
Compare Price
You save
$40.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 65447
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 65447 Filter Screen New Style
Item:
#1148807
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 65447 |
| Manufacturer Part # | 65447 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
| Weight | 3.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 65447 Filter Screen New Style
$230.70
$271.50
You save
$40.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 65447 Filter Screen New Style

