Free Shipping
Free Shipping
$809.19
$952.30
Compare Price
You save
$143.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 67662
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 67662 Assembly Direct Connect Hose 321
Item:
#1486003
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 67662 |
| Manufacturer Part # | 67662 |
| Height | 3.15" |
| Width | 14.3" |
| Depth | 17.4" |
| Weight | 4.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 67662 Assembly Direct Connect Hose 321
$809.19
$952.30
You save
$143.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 67662 Assembly Direct Connect Hose 321
